Настільний свердлильний верстат Zipper ZI-STB16T (Австрія)



Свердлильний верстат Zipper ZI-STB16T - це обладнання, призначене для свердління точних отворів і їх подальшу фрезерну обробку. Компактні розміри і невелика вага (30 кг) дозволяють використовувати обладнання в домашній майстерні або на невеликому виробництві.
Переваги вертикально-свердлильного верстата Zipper ZI-STB16T:
- верстат виготовлений з металу стійкого до зношування, а корпус двигуна, верхня коробка, стіл та основа додатково оброблені захисним покриттям;
- завдяки спеціальним отворам на основі верстата, його можна міцно закріпити на горизонтальній поверхні, що підвищить стійкість конструкції;
- патрон захищений від пошкоджень швидкознімною кришкою з оргскла;
- трьохручний важіль дозволяє контролювати глибину свердління;
- максимальна глибина свердління 16 мм;
- верстат додатково обладнаний обмежувачем глибини свердління.
Технічні характеристики:
|
Напруга |
220 В / 50 Гц |
|
Потужність двигуна, S1 |
630 Вт (S2 15 хв.) |
|
Глибина свердління |
1.5 - 16 мм |
|
Швидкість обертання |
420-1200 об/ хв |
|
Макс. відстань від патрона до робочого столу |
410 мм |
|
Відстань від патрона до основи |
525 мм |
|
Робочий хід свердління |
60 мм |
|
Розмір робочого столу |
343 х 213 мм |
|
Рівень шуму |
80 дБ |
|
Розміри |
475 х 295 х 840 мм |
|
Розміри упаковки |
710 х 440 х 260 мм |
|
Вага нетто/ брутто |
30 / 32 кг |
Телефонуйте – будемо раді допомогти підібрати обладнання у відповідності з Вашими завданнями!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zipper |
| Країна виробник | Австрія |
| Споживана потужність | 0.63 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 1200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Хід шпинделя | 60 мм |
| Довжина столу | 343 мм |
| Ширина столу | 213 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 30 кг |
| Довжина | 475 см |
| Ширина | 295 см |
| Висота | 840 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Макс. відстань від патрона до робочого столу | 410 мм |
| Відстань від патрона до підстави | 525 мм |
| Максимальна глибина довбання | 16 мм |
- Ціна: 13 680 ₴

