Підмітальна машина бензинова Lumag KM 800 (Німеччина) набір 3 в 1





Бензинова підмітальна машина від відомої німецької компанії Lumag — це компактний і маневрений пристрій для використання в муніципальних, промислових і приватних цілях для підмітання та очищення дорожнього покриття. Підмітає вологі і сухі листя, каміння, папір і дрібний бруд, справляється навіть з бур'янами. Підмітальну машину можна використовувати, де завгодно: на асфальті, бетоні, плитці, тротуарах і т. Д. Машина для підмітання оснащена 5 передніми і 2 задніми передачами і приводиться в рух потужним двигуном потужністю 6,5 к.с. Через велику кількість пилу при роботі в сухому середовищі двигун оснащений спеціальним міцним повітряним фільтром. Має обертову щітку з регульованою висотою і робочим кутом. Максимальна швидкість становить 3 км / год, високий протектор шин забезпечує максимальне зчеплення з землею. В комплекті плуг і кіш на сміття.
Завдяки великому контейнеру для сміття забруднення потрапляють прямо в контейнер, забезпечуючи чистоту і комфорт роботи. Завдяки ручкам спорожнення кошика відбувається швидко і зручно.
Можливість прибирання снігу завдяки прикріпленому плугу, який може обробляти навіть велику кількість снігу, або самої щітки для видалення навіть найлегших пластівців снігу.
Телефонуйте для додаткової інформації!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Вага | 85 кг |
| Об'єм контейнера для сміття | 53 л |
| Максимальна робоча ширина | 800 мм |
| Ширина основної щітки | 800 мм |
| Діаметр щітки | 350 мм |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
| Розміри упаковки | 980 х 850 х 630 мм |
| Регуляція щітки | Під кутом |
| Обороти щітки | 320 об / хв |
| Передачі | 5 вперед / 2 назад |
| Обладнання | контейнер + відвал |
- Ціна: 56 420 ₴






