Стрічкова пила по металу Holzmann BS 115
-11%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкопильний верстат для різання металу Holzmann BS 115
- розміри пильної стрічки:1638x0,6x13 мм;
- міцна опорна конструкція з напрямними пильної стрічки на кулькових підшипниках;
- автоматичний кінцевий вимикач в стандартній комплектації;
- швидкість опускання пильної рами регулюється за допомогою пружинного механізму;
- поворотні лещата (0°-45°);
- відсік для зберігання різних інструментів в стійці.
Комплект постачання: пильна стрічка, механізм переміщення, автоматичний кінцевий вимикач.
Гарантія 24 місяці!
Параметри різання стрічкопильним верстатом по металу:
| Кут | ||
| 0° | 110 мм |
110 x 140 мм |
| 45° | 75 мм |
110 x 75 мм |
Напруга 220 або 380 Вольт на вибір!
Цікавлять інші характеристики стрічкової пилки по металу? Телефонуйте – і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання!
Переваги нашої компанії
![]() |
Послуги оперативної доставки по всій нашій країні (зі знижкою до 50%) | ![]() |
Різні варіанти оплати і розстрочки | ||||
![]() |
Гарантійне та післягарантійне обслуговування | ![]() |
Монтаж, підготовка і пусконаладочні роботи | ||||
Як купити обладнання або замовити послугу в нашому інтернет магазині
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовити на сайті | Зворотний зв'язок | Оплата будь-яким платежем | Доставка зручним Вам способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Австрія |
| Виробник | Holzmann |
| Довжина стрічкової пили | 1638 мм |
| Ширина стрічкової пили | 12.5 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.6 мм |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Вага | 65 кг |
| Довжина | 1007 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Висота | 385 мм |
| Основні | |
| Потужність двигуна | 0.55 кВт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Швидкість руху стрічки | 20/29/50 м/хв |
| Кут нахилу рами курній | 0°-45° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Одноколонний |
- Ціна: 27 280 ₴






