Інверторний генератор MAST GROUP YH2200i
-5%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний генератор MAST GROUP YH2200i потужний генератор для автономної та аварійної подачі електроенергії для будівельних майданчиків, саду. Підходить для постійного та тривалого користування.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Забезпечить електрикою всі прилади будинку (в тому числі енергоємні), а на будівельному майданчику - всі інструменти.
ОБЛАСТЬ ВИКОРИСТАННЯ:
Використовується для енергонезалежності заміських будинків, офісів, торгових точок в аварійних ситуаціях на лініях електропередачі, а також як мобільне джерело електрики для комунальних і дорожніх служб.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 19 кг |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 495 мм |
| Основні | |
| Виробник | MAST GROUP |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Напруга, В | 120-240 В |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 4.3 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.35 л |
- Ціна: 22 866,50 ₴

