Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 (256 Вт·год універсальна розетка 220 Вольт, на складі!)





EcoFlow удосконалює лінійку компактних та легких портативних зарядних станцій.
Представляємо новинку RIVER 2!
Увага продаж даної станції можливий по готівковому розрахунку або наложеному платежу!
У нашому інтернет магазині представлена модель з універсальною розеткою на 220-240 Вольт (для вилок електроприладів Європи, Великобританії, Азії), що є винятковою перевагою - заряджайте легко всі вітчизняні та імпортні електроприбори без перехідника!

Преміум акумулятор для довготривалого використання
RIVER 2 ємністю 256 Вт·год з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів зі збереженням 80% ємності. Та має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму і температури. А це дорівнює понад 10 років щоденного використання.

Потужна і легка: оптимізована вага для ще зручнішого використання
Нова станція RIVER 2 має універсальний простий дизайн і компактну вагу, на 30% меншу в порівнянні з попередньою версією – 3,5 кг.

Найшвидша зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хв
Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream : 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. А це в 5 разів швидше, ніж інші електростанції на ринку. Завжди будьте готові до аварійних відключень електроенергії або незапланованих поїздок.

Екологічна та швидка зарядка станції за допомогою сонячних панелей
Під'єднавши сонячну панель EcoFlow Solar Panel 110 Вт, заряджайте портативну зарядну станцію протягом 3 годин. Досягайте найкращої продуктивності зарядки за допомогою розумного алгоритму MPPT (Maximum Power Point Tracking), який активно визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб досягти точки максимальної потужності з ефективністю >98%.

Дистанційне керування
Швидко підключайтесь і керуйте віддалено станцією RIVER 2 зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади.

Час роботи / кількість зарядок:
- Смартфон (15 Вт) – 15-20 разів,
- Ноутбук (60 Вт) – 3-4 рази,
- LED лампа (10 Вт) – 25.6 год,
- Газовий котел (90 Вт) – 2.84 год,
- ТБ (100 Вт) - 2.56 год,
- Холодильник (250 Вт) – 1 год,
- Мікрохвильова піч (1000 Вт) - 0.25 год.
Характеристики
|
Ємність |
256 Вт⋅год |
|
Вага |
3.5 кг |
|
Розміри (ДхШхВ) |
24.5х21.4х14.2 см |
|
Wi-Fi |
Підтримує |
|
Bluetooth |
Підтримує |
|
AC вихідний порт (розетка) |
220-240 В вихід: 1 порти, 300 Вт вихід |
|
Maкс на пристрій(ої) При включенні функції X-Boost |
600вт |
|
USB-A Вихід |
2 порти, 5 В, 2.4 A, 12 Вт Макс на порт |
|
USB-C вихід |
1 порт, 5/9/12/15/20 В, 5 A, 100 Вт Макс на порт |
|
Батарея |
LFP - літій-залізо-фосфатний акумулятор |
|
Життєві цикли |
3000 циклів до 80+% потужності |
|
Що в коробці |
RIVER 2, кабель для заряджання від джерела |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 3600 г |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EcoFlow |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заряджання батареї | От сети, Від сонячної енергії |
- Ціна: 16 999 ₴






