Підмітальна машина Higher, 60 см





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підмітальна машина Higher — це Ваш незамінний помічник у швидкому та якісному прибиранні піску, пилу, листя й іншого дрібного сміття, яке залишилися після зиму, а також вона легко впорається з осипальним листям в осінню погоду.
Підмітальна машина Higher буде слугувати Вам для прибирання майданчиків, тротуарних доріжок, доріг, може бути використана на підприємствах і в муніципальному господарстві. Також Ви можете доукомплектувати машину сніговідкислювачем і пилозбірником, що дасть змогу розширити спектр її застосування та використовувати для прибирання снігу.
Переваги підмітальної машини Higher:
- міцна та перевірена конструкція гарантує довгий термін експлуатації;
- надійний чотиритактний двигун LONCIN, потужністю 6,5 к.с., який вирізняється безвідмовною роботою й економічністю;
- надміцна щітка діаметром 350 мм забезпечує робочу ширину оброблюваної поверхні до 600 мм;
- водночас Ви самі можете регулювати кут нахилу щітки;
- витривалі колеса діаметром 250 мм забезпечать машині високу маневровість і легко переміщаються різними типами поверхонь;
- машина обладнана двома передачами — однією вперед, й однією назад, і водночас однаково добре та швидко працює в обидві сторони.
Ділилися питання? Телефонуйте, і ми раді допомогти підібрати техніку відповідно до Ваших завдань!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faworyt |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна робоча ширина | 800 мм |
| Рівень шуму | 101 дБ |
| Вага | 76 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Діаметр щітки | 350 мм |
| Діаметр колеса | 330 мм |
| Кількість передніх передач | 3 |
| Безперервна потужність | 3,5 кВт |
| Тип запуску | ручний |
| Параметри двигуна | |
| Потужність двигуна (к. с.) | 6.5 |
| Об'єм двигуна | 196 см3 |
- Ціна: 54 150 ₴






