Стрічкова пила MAST G712R (Ø різу 205 мм)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкова пила по металу MAST G712R
Параметри різання стрічкопильним верстатом по металу:
| Кут | ||
| 0° | 205 мм |
205 x 215 мм |
| 45° | 143 мм |
143 x 115 мм |
Цікавлять інші характеристики стрічкової пилки по металу? Телефонуйте – і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання!
Переваги нашої компанії
![]() |
Послуги оперативної доставки по всій нашій країні (зі знижкою до 50%) | ![]() |
Різні варіанти оплати і розстрочки | ||||
![]() |
Гарантійне та післягарантійне обслуговування | ![]() |
Монтаж, підготовка і пусконаладочні роботи | ||||
Як купити обладнання або замовити послугу в нашому інтернет магазині
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовити на сайті | Зворотний зв'язок | Оплата будь-яким платежем | Доставка зручним Вам способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Довжина стрічкової пили | 2360 мм |
| Ширина стрічкової пили | 20 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 190 кг |
| Основні | |
| Потужність двигуна | 1.1 кВт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Швидкість руху стрічки | 22/33/45/65 м/хв |
| Кут нахилу рами курній | +/-45° |
| Діаметр різу кругляка | 90° -205 мм, 45° - 140 мм, - 45° - 150 мм |
| Діаметр різу прямокутника | 90° — 215x205 мм, 45° — 140х90 мм, — 45° — 100х200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип верстата | Одноколонний |
- Ціна: 97 420 ₴











