Стрічкова пила MAST Metalltechnik M-BS275 400V
-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкопильний верстат по металу MAST Metalltechnik M-BS275 400V
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Стрічкопильні верстати по металу служать для високопродуктивної різки металів, використовуваних в сучасному машинобудуванні: кольорових, нікелевих, титанових та інших сплавів, а також високолегованих і конструкційних сталей. Стрічкопильні верстати використовуються для нарізки в розмір труб, фасонного профілю і суцільного прокату.
Параметри різання стрічкопильного верстата для різання металу:
| Кут | ||
| 0° | 200 мм |
260 x 140 мм |
| 45° | 160 мм | 160 x 140 мм |
Вольтаж 380 В
ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ:
|
|
РОЛЬГАНГИ |
Цікавлять інші характеристики стрічкової пилки по металу? Телефонуйте – і наш менеджер відповість на всі Ваші запитання!
Переваги нашої компанії
![]() |
Послуги оперативної доставки по всій нашій країні (зі знижкою до 50%) | ![]() |
Різні варіанти оплати і розстрочки | ||||
![]() |
Гарантійне та післягарантійне обслуговування | ![]() |
Монтаж, підготовка і пусконаладочні роботи | ||||
Як купити обладнання або замовити послугу в нашому інтернет магазині
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Замовити на сайті | Зворотний зв'язок | Оплата будь-яким платежем | Доставка зручним Вам способом |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mast |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Одноколонний |
| Довжина стрічкової пили | 2450 мм |
| Ширина стрічкової пили | 27 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Основні | |
| Потужність двигуна | 1.1 кВт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Швидкість руху полотна | 37,5/75 м/хв |
| Вага (нетто / брутто) | 195/235 кг |
| Діаметр шківів | 300 мм |
| Транспортні габарити | 1350х580х970 мм |
| Розмір пильного полотна | 2450х27х0,9 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 90 | 220 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 45 | 160 мм |
| Розпил круглої деталі під кутом 60 | 100 мм |
- Ціна: 96 800 ₴












