Настільний свердлильний верстат MacAllister 500 Вт

Свердлильний верстат MacAllister - це практичний пристрій, який монтується на стіл або іншу стійку поверхню в столярних і слюсарних майстернях. Використовується для свердління точних отворів у предметах з дерева, металу і пластика.
Свердлильний верстат MacAllister має регульовану висоту робочого столу і зручний важіль для ручного регулювання. Також Ви самостійно встановлюєте глибину свердління завдяки чіткому градуюванню. Завдяки 9 режимів швидкості свердління, Ви можете підібрати оптимальний згідно з м'якістю і типом оброблюваного матеріалу.
Технічні характеристики свердлильного верстата MacAllister:
|
Напруга, В |
230 |
|
Споживана потужність, Вт |
500 |
|
Частота, Hz |
50 |
|
Число оборотів, об/хв |
280-2350 |
|
Кількість швидкостей |
9 |
|
Вага брутто, кг |
17 |
|
Габаритні параметри, мм |
340х460х230 |
Телефонуйте - і ми допоможемо підібрати інструмент у відповідності з Вашими завданнями!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Споживана потужність | 0.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2350 об/хв |
| Кількість швидкостей | 9 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Виробник | Mac Allister |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 17 кг |
| Довжина | 340 см |
| Ширина | 460 см |
| Висота | 230 см |
- Ціна: Ціну уточнюйте

